Tapety

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzamy swoja ofertę o tapety ścienne.

Dzięki naszej ofercie tapet, nadanie wnętrzom wyrafinowanego smaku wcale nie jest trudne. Ponadczasowe, oryginalne motywy naszych wzorów tapet  ściennych dyskretnie podkreślą charakter każdego wnętrza.

Oferowanymi produktami podążamy za trendami i światową modą. Proponujemy stylowe i ekskluzywne tapety, znanych i cenionych producentów, które zachwycają różnorodnymi motywami i wzornictwem.  Cechuje je najwyższa jakość oraz bogactwo kolorystyczne. Tapety na ścianę z naszego asortymentu to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązania do każdego wnętrza.

Posiadamy między innymi tapety winylowe na podkładzie fizelinowym  takich producentów  jak RASCH  , MARBURG  . Tapety na flizelinie to wygoda i niesamowite rezultaty remontu, których mogą spodziewać się Państwo w bardzo krótkim czasie. Stosowanie włókien flizelinowych w tapetach znacznie przyśpiesza proces jej naklejania jak i odklejania.  Materiał ten dodatkowo odporny jest na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura i światło. Dzięki czemu wzór oraz kolory na tapecie nie stracą na atrakcyjności nawet po latach używania. Dodatkowym atutem jest również duża odpornośc na zmywanie .

Pełną ofertę  wzorów tapet, które proponujemy znajdziecie Państwo w naszym salonie w Łomiankach , ulica Warszawska 284.

Zapraszamy do salonu w Łomiankach.

No Comments