Podłogi i Drzwi

Sprzedajemy podłogi Quick Step firma ta jest jednym z najważniejszych graczy w branży podłóg. Marka przeszła ewolucję od niedrogiej alternatywy dla drewna do kategorii samej w sobie, obejmującej szeroką gamę stylowych podłóg, które można szybko i łatwo ułożyć i utrzymywać w czystości w każdej sytuacji.

Posiadamy w ofercie niemieckie podłogi Parador z kolekcji Classic, które doskonale nadają się do tego, by podkreślać zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne style wykończenia wnętrz. Szlachetne drewno dostępne w różnych rodzajach oraz wersjach typu wiejski dom lub klepka parkietowa oferuje szerokie spektrum niuansów kolorystycznych i strukturalnych i kolekcje Trendtime, nowoczesne wzornictwo podłogowe oferujące całą gamę niekonwencjonalnych możliwości aranżacji.

Dysponujemy polskimi podłogami Baltic Wood, Podłogi Baltic Wood spełniają najwyższe światowe standardy jakości. Wszystkie procesy w firmie – od zakupu surowców, poprzez produkcję, marketing i sprzedaż są zarządzane zgodnie z normami ISO 9001
oraz ISO 14001. Podłogami Barlinek. Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie. Najważniejszym oferowanym produktem jest deska barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego. Firma Barlinek przywiązuje dużą wagę do tego, aby stosowane technologie i gotowe wyroby firmy były ekologiczne i neutralne dla środowiska naturalnego. Dzięki stałej modernizacji zakładu oraz inwestycjom w nowoczesne technologie to jedno z najczystszych przedsiębiorstw tej branży w Polsce.

No Comments